Řešení,
na které
se můžete spolehnout
  Volejte 777 222 010

Náš tým

Milan Toman – Jednatel společnosti

Mobil: +420 777 222 010
E-mail: M.Toman@tomanfinance.cz

 

Ing. Lukáš Toman – Jednatel společnosti

Mobil: +420 605 817 076
E-mail: L.Toman@tomanfinance.cz

 

Pavlína Večeřová – Obchodní zástupce

Mobil: +420 730 954 602
E-mail: P.Vecerova@tomanfinance.cz

 

Tomáš Ryba – Ředitel správy pojištění a úvěrů pro fyzické osoby

Mobil: +420 723 642 525
E-mail: T.Ryba@tomanfinance.cz

 

Mgr. Karel Stejskal – Obchodní zástupce

Mobil: +420 604 962 339
E-mail: K.Stejskal@tomanfinance.cz

 

Ing. Radim Kalandra – Obchodní zástupce

Mobil: +420 604 879 614
E-mail: R.Kalandra@tomanfinance.cz

 

Stanislav Klocek – Obchodní zástupce

Mobil: +420 776 888 089
E-mail: S.Klocek@tomanfinance.cz

 

Jiří Novotný – Obchodní zástupce

Mobil: +420 603 422 820
E-mail: J.Novotny@tomanfinance.cz

 

Alena Blahoutová – Obchodní zástupce

Mobil: +420 724 733 515
E-mail: A.Blahoutova@tomanfinance.cz

 

Lenka Dvořáková – Obchodní zástupce

Mobil: +420 606 704 998
E-mail: L.Dvorakova@tomanfinance.cz

 

Ing. Jiří Šulc – Obchodní zástupce

Mobil: +420 737 572 876
E-mail: J.Sulc@tomanfinance.cz

 

Ing. Květa Zelinková – Obchodní zástupce

Mobil: +420 602 502 679
E-mail: K.Zelinkova@tomanfinance.cz

 

Karel Zelinka – Obchodní zástupce

Mobil: +420 603 545 087
E-mail: K.Zelinka@tomanfinance.cz

 

Mgr. Ivana Kaplanová – Obchodní zástupce

Mobil: +420 608 453 533
E-mail: I.Kaplanova@tomanfinance.cz

 

Ing. Petr Ryška – Obchodní zástupce

Mobil: +420 737 357 343
E-mail: P.Ryska@tomanfinance.cz

 

Libor Macháček – Obchodní zástupce

Mobil: +420 603 154 407
E-mail: L.Machacek@tomanfinance.cz

 

Ivana Nová – Obchodní zástupce

Mobil: +420 602 602 568
E-mail: I.Nova@tomanfinance.cz

 

Ivana Němcová – Obchodní zástupce

Mobil: +420 776 182 525
E-mail: I.Nemcova@tomanfinance.cz

 

Jana Reháková – Obchodní zástupce

Mobil: +420 777 646 164
E-mail: J.Rehakova@tomanfinance.cz

 

Lucie Lamžíková – Obchodní zástupce

Mobil: +420 774 370 806
E-mail: L.Lamzikova@tomanfinance.cz

 

Petr Olivík – Obchodní zástupce

Mobil: +420 774 049 749
E-mail: P.Olivik@tomanfinance.cz

 

Iva Kožoušková – Obchodní zástupce

Mobil: +420 602 585 000
E-mail: I.Kozouskova@tomanfinance.cz

 
 
  My Vám
zavoláme!