Řešení,
na které
se můžete spolehnout
  Volejte 605 817 076

Náš tým

Milan Toman – Jednatel společnosti, Finanční ředitel

Mobil: +420 777 222 010
E-mail: M.Toman@tomanfinance.cz

 

Ing. Lukáš Toman – Jednatel společnosti, Obchodní ředitel

Mobil: +420 605 817 076
E-mail: L.Toman@tomanfinance.cz

 

Andrea Vinarská – Jednatel společnosti, Ekonomický ředitel, dotační specialista

Mobil: +420 731 106 856
E-mail: A.Vinarska@tomanfinance.cz

 

Mgr. Eva Rubáčková – Ředitelka sekce pojištění, Pojišťovací specialista

Mobil: +420 732 244 336
E-mail: E.Rubackova@tomanfinance.cz

 

Tomáš Ryba – Pojišťovací specialista, Úvěrový specialista pro fyzické osoby

Mobil: +420 723 642 525
E-mail: T.Ryba@tomanfinance.cz

 

Pavlína Večeřová – Úvěrový specialista

Mobil: +420 730 954 602
E-mail: P.Vecerova@tomanfinance.cz

 

Mgr. Karel Stejskal – Úvěrový specialista

Mobil: +420 604 962 339
E-mail: K.Stejskal@tomanfinance.cz

 

Lenka Dvořáková – Úvěrový specialista

Mobil: +420 606 704 998
E-mail: L.Dvorakova@tomanfinance.cz

 

Iva Kožoušková – Úvěrový specialista

Mobil: +420 602 585 000
E-mail: I.Kozouskova@tomanfinance.cz

 

Ing. Radim Kalandra – Úvěrový specialista

Mobil: +420 604 879 614
E-mail: R.Kalandra@tomanfinance.cz

 

Stanislav Klocek – Úvěrový specialista

Mobil: +420 776 888 089
E-mail: S.Klocek@tomanfinance.cz

 

Alena Blahoutová – Úvěrový specialista

Mobil: +420 724 733 515
E-mail: A.Blahoutova@tomanfinance.cz

 

Karel Zelinka – Úvěrový specialista

Mobil: +420 603 545 087
E-mail: K.Zelinka@tomanfinance.cz

 

Ing. Petr Ryška – Úvěrový specialista

Mobil: +420 737 357 343
E-mail: P.Ryska@tomanfinance.cz

 

Libor Macháček – Úvěrový specialista

Mobil: +420 603 154 407
E-mail: L.Machacek@tomanfinance.cz

 

Ing. Jiří Holý – Úvěrový specialista

Mobil: +420 602 481 233
E-mail: J.Holy@tomanfinance.cz

 

Petr Olivík – Úvěrový specialista

Mobil: +420 774 049 749
E-mail: P.Olivik@tomanfinance.cz

 

Ing. Petr Konečný – Úvěrový a investiční specialista

Mobil: +420 775 061 700
E-mail: P.Konecny@tomanfinance.cz

 

Hana Vitulová – Specialista oddělení administrace

Mobil: +420 774 647 079
E-mail: H.Vitulova@tomanfinance.cz

 

Bc. Tomáš Kisý, DiS. – Úvěrový specialista

Mobil: +420 777 663 294
E-mail: T.Kisy@tomanfinance.cz

 

Ing. Josef Gajda – Úvěrový specialista

Mobil: +420 739 521 342
E-mail: J.Gajda@tomanfinance.cz

 
 
  My Vám
zavoláme!